בואו להכיר את הדור הבא של החיסכון עם פסגות גמל להשקעה. לפרטים נוספים
-
שלחו
תודה, פנייתך התקבלה בהצלחה
באנר עליון של מדריך על ניהול התקציב שלי

איך ניתן להשתמש נכון בכרטיס אשראי

עמותת פעמונים

הטיפים של פעמונים להתנהלות חכמה עם כרטיסי אשראי. מאת: עמותת פעמונים

תמונה של המאמר: איך ניתן להשתמש נכון בכרטיס אשראי

רגע לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי מהארנק, חשוב להקפיד על כמה כללים לשימוש נכון בכרטיסי אשראי:

.1 השימוש בכרטיס האשראי או בצ'קים אינו בריא לכיס, הנייר והפלסטיק נותנים תחושה מזויפת של כסף שאינו בנמצא באמת. לעומת זאת כשמשלמים בשטרות ומטבעות ישנה תחושה של פרידה מכסף לכן, בכרטיס האשראי או צ'קים כדאי להשתמש אך ורק לתשלומים שוטפים בהוראות קבע.
 
2. קניות המזון הן אחד הסעיפים המרכזיים בתקציב המשפחה. אין לקנות בתשלומים, אנו מאבדים שליטה על ההוצאות, גם בחודש הבא נצטרך לקנות אוכל. במקום לשלם אחורה על דבר שקנינו, נחסוך מראש וכשיגיע המועד נחליט על מה להוציא את הכסף. ולכן חשוב להגיע עם רשימת קניות. בסיום הקנייה יש לשמור את סרט הקופה מפעם קודמת לפיו לקחת כסף מזומן לקניה הבאה.
 
3. אין צורך להחזיק יותר מכרטיס אחד בארנק- האשלייה של משחק תמרון לא תורמת לכלכלה יציבה ומנוהלת של משק הבית.
 
4. הוצאות מחזוריות כגון מיסים, ארנונה חשמל מומלץ לשלם בתשלום אחד.
 
5. הוראת קבע- רצוי להעביר את הוראות הקבע מהבנק לכרטיס האשראי ובכך לחסוך את עמלת השורה בחשבון הבנק.
 
6. חשוב לבדוק את ההורדות של כרטיס האשראי, אין אחד שלא גילה טעות בחיוב.
 
7. בעבור כל תשלום דחוי (ללא ריבית) אתם משלמים לעיתים עד 0.5 ₪.
 
8. חשוב לזכור שכרטיס האשראי הינו אמצעי תשלום ולא אמצעי מימון.
 
9. בפעמונים ממליצים לחיות ממה שיש ולא ממה שאין. הגבלת חגיגות האשראי בהחלט יכולה לעזור
!

האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד הנכתב על ידי עמותת פעמונים עבור מרכז הידע של פסגות.  האמור אינו מהווה ייעוץ שיווק השקעותפנסיוני ואו יעוץ מס ו או תחליף לייעוץשיווק כאמור על ידי בעלי רישיון המתחשב
בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אחד. העמותה הינה ארגון חברתי ללא מטרות רווח, הפועל בקרב החברה האזרחית בכל רחבי הארץ.

 

ארגון פעמונים הוא ארגון התנדבותי, המסייע למשפחות וליחידים בתחום ההתנהלות הכלכלית. הסיוע ניתן באמצעות אלפי מומחי פעמונים בתחום כלכלת המשפחה וכולל: מידע וכלים לעבודה עצמית, מענה מקוון לשאלות, פגישת ייעוץ חד–פעמית וליווי כלכלי אישי או קבוצתי. בנוסף, מפעיל הארגון תכניות לחינוך פיננסי בכל הארץ, הכוללות הרצאות, מערכי לימוד וסדנאות קבוצתיות.
מקור: פעמונים, רשיון
CC-BY-NC-SA-2.5-IL


 
 
אנא הזן שם מלא
שלחו >>

מפגשי ידע מקצועיים קרובים
להרשמה חינם השאירו את כתובת המייל כאן:

שלחו >>

בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית בסיכונים הכלכליים והפיננסיים, הן ברמת האישית והן ברמה המשקית. בנוסף, תהליכים מרכזיים שמעצבים את הכלכלה המקומית, כדוגמת העברת האחריות לחיסכון הפנסיוני לידי הציבור, מורכבותם של המוצרים הפיננסיים והעלייה בשיח הכלכלי בתקשורת, מחדדים את הצורך להגברת הידע הפיננסי בקרב הציבור הישראלי.


לפרטים נוספים >>

www.psagot.co.il

אין באמור בסקירה לעיל כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק השקעות/פנסיוני ו/או ייעוץ מס על ידי יועץ/משווק השקעות/פנסיוני ו/או יועץ מס בעל רישיון כדין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם /או הצעה לרכישת ני"ע ו/או קרנות ו/או תעודות סל ו/או מוצרים פיננסיים. פסגות עוסק בשיווק השקעות ובשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ) ולו זיקה למוצרים המנוהלים על ידו. 
הסקירה לעיל הינה רכושה של פסגות. אין להעתיק, לשכפל, לצטט, לפרסם בכל אופן ו/או פעולה, דפוס, צילום, הקלטה, העתקה ו/או כל חלק ממנה ללא קבלת אישור בכתב ומראש של פסגות. המידע המופיע בסקירה מעודכן למועד פרסומו ואינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר, וכן אינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בה והדעות האמורות בה עשויות להשתנות ללא מתן הודעה נוספת. מודגש כי פסגות ו/או עובדיה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים למהימנות המידע המפורט בסקירה, לשלמותה, לדיוק הנתונים הכלולים בה או להשמטה, שגיאה או ליקוי אחר בסקירה. פסגות לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרמו משימוש בסקירה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע שבסקירה יצור רווחים בידי המשתמש. הסקירה מסופקת כשירות לקוראים בלבד ועלולים ליפול בה טעויות ועשויים לחול בה שינויי שוק ושינויים אחרים. לפסגות ו/או לחברות הבנות שלה ו/או לחברות הקשורות אליה ו/או לבעלי שליטה ו/או לבעלי עניין במי מהן עשוי להיות עניין במידע המוצג בסקירה.