באנר עליון של מדריך על ניהול התקציב שלי

קבלת החלטות

עמותת פעמונים

ההתמודדות עם קשיים כלכליים היא נחלתם של משקי בית רבים מאוד. אחת הדרכים להתמודד עם הקשיים היא להדחיק את הקושי ולקוות שבעוד זמן מה משהו יקרה והכל יסתדר... אולם, לרוב, הקשיים אינם נפתרים מאליהם ויש צורך בשינוי מעשי.

תמונה של המאמר: קבלת החלטות


הדרך שבה אתם בחרתם, היא ההבנה שאין פתרונות קסם. הבנתם שאתם היחידים  שיכולים לבצע את השינוי המיוחל. ואת השינוי תוכלו לעשות בעזרת הדרכה נכונה.
 
לכן, לפני תחילת תהליך ההבראה הכלכלי, ולאחר שכבר קיבלתם על עצמכם את ההחלטות המקדימות, זה הזמן לשבת יחד ליד השולחן, ולכתוב על דף:
  • מהם הגורמים שהניעו אתכם לצאת לדרך כלכלית חדשה?
 
  • מה הייתם רוצים לשנות?
 
  • מהם היעדים שאליהם אתם רוצים להגיע?  
 
 
דף זה יעמוד לנגד עיניכם בהמשך, כאשר תהיו מעוניינים לבדוק האם התקדמתם ומה השגתם עד כה. הגדרת היעדים תסייע לכם להמשיך בדרך שבה בחרתם, למרות הקשיים שיתגלו בדרך, ותאפשר לכם להימנע מלשוב אל השגרה המוכרת והבעייתית.                  
            
מתוך ניסיוננו רב השנים, אנו בטוחים שביצוע תהליך מקיף ויסודי מביא להתנהלות נכונה ואחראית של משק הבית ולמציאות חדשה ורגועה.האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד הנכתב על ידי עמותת פעמונים עבור מרכז הידע של פסגות. העמותה הינה ארגון חברתי ללא מטרות רווח, הפועל בקרב החברה האזרחית בכל רחבי הארץ. האמור אינו מהווה ייעוץ/שיווק השקעות/ פנסיוני ואו יעוץ מס ו/או תחליף לייעוץ/ שיווק כאמור על ידי בעלי רישיון המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אחד. 
 

ארגון פעמונים הוא ארגון התנדבותי, המסייע למשפחות וליחידים בתחום ההתנהלות הכלכלית. הסיוע ניתן באמצעות אלפי מומחי פעמונים בתחום כלכלת המשפחה וכולל: מידע וכלים לעבודה עצמית, מענה מקוון לשאלות, פגישת ייעוץ חד–פעמית וליווי כלכלי אישי או קבוצתי. בנוסף, מפעיל הארגון תכניות לחינוך פיננסי בכל הארץ, הכוללות הרצאות, מערכי לימוד וסדנאות קבוצתיות.
מקור: פעמונים, רשיון
CC-BY-NC-SA-2.5-IL


 
 
אנא הזן שם מלא
שלחו >>

מפגשי ידע מקצועיים קרובים
להרשמה חינם השאירו את כתובת המייל כאן:

שלחו >>

בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית בסיכונים הכלכליים והפיננסיים, הן ברמת האישית והן ברמה המשקית. בנוסף, תהליכים מרכזיים שמעצבים את הכלכלה המקומית, כדוגמת העברת האחריות לחיסכון הפנסיוני לידי הציבור, מורכבותם של המוצרים הפיננסיים והעלייה בשיח הכלכלי בתקשורת, מחדדים את הצורך להגברת הידע הפיננסי בקרב הציבור הישראלי.


לפרטים נוספים >>

www.psagot.co.il